اساتید آموزشگاه

اساتید این آموزشگاه همگی ازدانش آموختگان رشته موسیقی در سطح دانشگاهی و عمدتا از اساتید دانشگاه های موسیقی هستندامیر مهیار تفرشی پور

امیر مهیار تفرشی پور


تالیفات:


ترجمه ھا:


سوابق تحصیلی:


سمت ھا:


محل تولد:


بیوگرافی:

امیرمهیار تفرشی پور مدرک لیسانس موسیقی خود در رشته پیانو و پداگوژی را در سال 1380 از آکادمی موسیقی اسبیِرگ دانمارک دریافت نمود. وی همچنین مدرک لیسانس آهنگسازی خود را در سال 1382 از کالج موسیقی ترینیتی لندن دریافت و پس از آن در سال 1383 موفق به اخذ مدرک فوق لیسانس آهنگسازی از دانشکده موسیقی و هنرهای دراماتیک گیلدهال لندن شد.
وی در فستیوال های مختلف موسیقی موفق به کسب مقام گردیده که از آن جمله می توان به دریافت جایزه ی نخست بیِنال(دو سالانه)آهنگسازی موسیقی نو دانشگاه تهران برای آهنگسازی سولوی پیانو. مدال نقره سال 1382 از کالج موسیقی ترینیتی به میزبانی دوک کِنت - به منظور قدردانی از موفقیتهای چشم گیرش وکسب مقام در مسابقه آهنگ سازی کنترپوآن نیویورک برای آهنگ سازی فلوت -اشاره کرد.
آثار وی شامل سفارشاتی است که اغلب توسط سولیست ها در آنسامبل ها و ارکسترهایی نظیر توموکو سوگاوارا، آنسامبل کلارینت دانشگاه ویکتوریا، ارکستر سمفونیک آناتولی و کوارتت زهی اینکورپ اجرا گردیده است.
وی در سال 1384 کنسرتو هارپ «پژواک پارسی » را به سفارش ارکستر سمفونیک بی بی سی و به رهبری پاسکال روفه برای اجرا در لندن درسال  1385به روی صحنه برد که این اجرا در ویژه برنامه موسیقی ایرانی در کانال سه رادیو بی بی سی نیز پخش و مورد توجه قرار گرفت.
وی هم اکنون دوره دکترای آهنگسازی و اپرای مجلسی خود را زیر نظر پروفسور پیتروایگولد و کریستوفر فاکس در دانشگاه برونل به اتمام رسانده و اپرای "عروسک پشت پرده"با اقتباس از داستان کوتاه صادق هدایت نویسنده سرشناس ایرانی به همراه لیبرتویی از دومینیک پاور را در سال گذشته به اتمام رساند و در فستیوال تت آ تت انگلستان به روی صحنه برد.پیشینه و فعالیت ھای ھنری:


سازھا و روش ھای تدریس آنھا:


توضیحات اضافه:


کد ملی:


شماره شناسنامه:


تاریخ تولد:
1353/01/01 - 12:00:00 ق.ظ

تاریخ شروع ھمکاری با آموزشگاه:
- - -

ایمیل:


وب سایت:
http://www.tafreshipour.com

موبایل:


روز ھای حضور در آموزشگاه / دانشگاه: