درباره ما

مدرسه موسیقی ریشه در خاک

ریشه در خاک یک مدرسه خصوصی موسیقی است که در تهران برای تمام سنین و سطوح و برای همه سازهای سنتی کلاس های موسیقی برگزار می کند.

مدرسه موسیقی ریشه در خاک

ما برای آن دسته از عزیزانی که به دنبال کشف موسیقی به شیوه خود هستند کلاسهایی درخور ارائه می دهم و همچنین برای کسانی که ترجیح می دهد راه را با استادی حرفه ای ، مجرب و مشهور طی کنند کلاس های متنوعی ارائه می دهیم. برای هنرجویان تمامی سطوح، از مبتدی تا پیشرفته کلاس برگزار می شود، به علاوه ما با اساتید برتر موسیقی دانشگاه تهران، دانشگاه آزاد، دانگشاه صدا و سیما و دانشگاه کیش همکاری نزدیکی داریم. مدرسه موسیقی ریشه در خاک توسط خانم صوفی که کارشناس ارشد آهنگ سازی است، بنا نهاده شده است. حس کردیم که در شمال تهران نیاز مبرمی به مدرسه ای ویژه وجود دارد که همزمان حرفه ای و سرگرم کننده باشد، مدرسه ای که چالش برانگیز و در عین حال امید بخش باشد و البته به خوبی مدیریت شود. اکنون ریشه در خاک تیمی مجرب از اساتید برجسته، تحصیل کرده و شایسته در اختیار دارد که به مدرسه ما اعتبار می بخشند.

  • هنرجویان روزها و زمان هایی را که برایشان مناسب است را انتخاب می کنند.
  • هنرجویان می توانند 48 ساعت قبل از شروع کلاس برنامه کلاسی شان را تغییر دهند.
  • هنرجویان انگیزه و دلیل یادگیری و همچنین اهدافشان را با ما در میان می گذارند و ما دوره ای مناسب با آنها برایشان طراحی می کنیم.
  • مربیان مدرسه ما دارای صلاحیت و تجربه تدریس موسیقی هستند.

در مدرسه موسیقی ریشه در خاک ما خود را وقف تعالی موسیقی کرده ایم. هدف ما این است که بهترین مدرسه خصوصی موسیقی در تهران باشیم. منابع عالی ، پروژه هایی که برای اولین بار در ایران به انجام رسیده (آهنگسازی برای کودکان)، کارگاه ها و کلاس هایی پیشرفته با حضور اساتیدی از دیگر کشورها همگی از ویژگی ها مدرسه موسیقی ریشه در خاک است. به خود می بالیم که هنرجویان بسیاری در مدرسه ما موفق به گرفتن بورس تحصیلی در دانشگاه مورد نظرشان شده اند.

منتظر حضور گرمتان هستیم
مدرسه موسیقی ریشه در خاک